




Трейлер Джексона Шторма (Disney Pixar Cars Launching Hauler) от Mattel
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трейлер Джексона шторму 2 в 1 Дісней / Pixar's Cars 3 фірми Mattel. Це гараж для перевезення улюблених машинок вашої дитини з серії Тачок 1/2/3 фірми Mattel а також їх
скорострільна пускова установка запускає автомобілі масштабу 1:55, штовхаючи кабіну
Створіть цікаві змагання гонщиків з допомогою даного набору
Характеристики
Матеріал: пластик
Довжина трейлера: 38 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Персонажі | Cars |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Вага | 0.5 г |
- Ціна: 1 399 ₴



