



Стильный женский маленький кошелек
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дуже стильний жіночий гаманець з натуральної шкіри. Колір чорний, шкіра дуже приємна на дотик. Багато відділень, монетниця, відділи для карт. Розмір: 12,5 см довжина, 8 см ширина. В комплекті тканевий пильник, та коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Бумажник тройного сложения |
| Расположение | Горизонтальное |
| Пол | Женский |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Гладкая кожа |
| Цвет | Черный |
| Длина | 125 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Толщина | 4 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 199 ₴

